Змішувач Paffoni Rock RO 105CR70
Фото 5 |
Paffoni Rock RO 105CR70 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Paffoni Rock RO 105CR70
Змішувач для раковини Paffoni Rock хром RO105CR70 | 13 027 грн. |
Змішувач для раковини настінний Paffoni Rock (колір - хром), вилив 200 мм | 13 027 грн. |
Змішувач для умивальника Paffoni Rock, хром (RO105CR70) | 13 027 грн. |
Настінний змішувач для раковини Paffoni Rock вилив 200 мм хром (RO105CR70) | 15 404 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →