Відеокарта Palit GeForce RTX 4070 Ti SUPER GamingPro (NED47TS019T2-1043A)
Фото 10 |
Palit GeForce RTX 4070 Ti SUPER GamingPro 16 ГБ / 2610 МГц16 ГБ / 2670 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Palit GeForce RTX 4070 Ti SUPER GamingPro
Усі ціни 33 →Відеокарта GF RTX 4070 Ti Super 16GB GDDR6X GamingPro Palit (NED47TS019T2- | 38 599 грн. |
Відеокарта Palit GeForce Rtx 4070 Ti Super GamingPro (NED47TS019T2-1043A) | 41 216 грн. |
Відеокарта Palit GeForce Rtx 4070 Ti Super GamingPro (NED47TS019T2-1043A) | 41 021 грн. |
Видеокарта Palit GeForce Rtx 4070 Ti Super GamingPro (NED47TS019T2-1043A) | 40 629 грн. |
Відеокарта Palit GeForce RTX 4070 Ti SUPER GamingPro (NED47TS019T2-1043A) | 40 650 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Palit GeForce RTX 4070 Ti SUPER GamingPro
Ціни на Palit GeForce RTX 4070 Ti SUPER GamingPro |
---|---|---|---|---|
Palit GeForce RTX 4070 Ti SUPER GamingPro | від 38 356 грн. | 34 пропозиції | ||
Palit GeForce RTX 4070 Ti SUPER GamingPro OC | від 38 573 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →