Відеокарта INNO3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER X3 OC (N407TS2-166XX-186158N)
Фото 5 |
INNO3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER X3 OC |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити INNO3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER X3 OC
Усі ціни 6 →Inno3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER X3 OC 16384MB (N407TS3-166XX-186158N) N40 | 38 999 грн. |
INNO3D GEFORCE RTX 4070 Ti SUPER X3 OC 16GB GDDR6X 256bit, 2640MHz / 21Gbp | 39 290 грн. |
Inno3D GeForce RTX4070 Ti Super X3 OC (N407TS3-166XX-186158N) n407ts3-166x | 41 699 грн. |
Відеокарта INNO3D GEFORCE RTX 4070 Ti SUPER X3 OC (N407TS3-166XX-186158N) | 41 491 грн. |
Відеокарта Inno3D RTX 4070 Ti SUPER X3 OC 16GB (N407TS3-166XX-186158N) (GD | 39 895 грн. |
Відеокарта INNO3D GeForce RTX 4070 Ti Super X3 OC (N407TS3-166XX-186158N) | 43 697 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →