Відеокарта INNO3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER TWIN X2 (N407TS2-166X-186156N)
Фото 5 |
INNO3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER TWIN X2 |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити INNO3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER TWIN X2
Усі ціни 17 →Inno3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER TWIN X2 16384MB (N407TS2-166X-186156N) N4 | 40 345 грн. |
Відеокарта INNO3D Geforce Rtx 4070 Ti Super Twin X2 (N407TS2-166X-186156N) | 39 926 грн. |
Видеокарта Inno3D GeForce RTX4070 Ti Super Twin X2, 16GB GDDR6X, 256bit, P | 42 039 грн. |
Відеокарта Inno3D GEFORCE RTX 4070 Ti SUPER TWIN X2 (N407TS2-166X-186156N) | 39 424 грн. |
INNO3D GEFORCE RTX 4070 Ti SUPER TWIN X2 16GB GDDR6X 256bit, 2610MHz / 21G | 38 489 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації INNO3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER TWIN X2
Ціни на INNO3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER TWIN X2 |
---|---|---|---|---|
INNO3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER TWIN X2 | від 38 489 грн. | 17 пропозицій | ||
INNO3D GeForce RTX 4070 Ti SUPER TWIN X2 OC | від 41 043 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →