Відеокарта Palit GeForce RTX 4070 Ti SUPER GamingPro OC (NED47TSH19T2-1043A)
Фото 11 |
Palit GeForce RTX 4070 Ti SUPER GamingPro OC 16 ГБ / 2610 МГц16 ГБ / 2670 МГц |
|
Скільки пам'яті потрібно відеокарті?Розбираємось, чи достатньо для сучасних ігор 8 ГБ VRAM чи настав час оновлюватися до 12 або 16 ГБ?
Загадка продуктивності: Чому мобільні відеокарти поступаються дискретнимРозбираємося з тим, як NVIDIA хитрує з різними версіями чипів і навіщо виробники ноутбуків уповільнюють відеокарти
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Palit GeForce RTX 4070 Ti SUPER GamingPro OC
Усі ціни 39 →Відеокарта Palit GeForce RTX 4070 Ti SUPER GAMINGPRO OC 16GB (NED47TSH19T2 | 41 999 грн. |
Palit GeForce RTX 4070 Ti SUPER GamingPro OC 16384MB (NED47TSH19T2-1043A) | 41 999 грн. |
Відеокарта GF RTX 4070 Ti Super 16GB GDDR6X GamingPro OC Palit (NED47TSH19 | 39 549 грн. |
Відеокарта Palit GeForce Rtx 4070 Ti Super GamingPro OC (NED47TSH19T2-1043 | 42 050 грн. |
Відеокарта Palit Nvidia GeForce Rtx 4070 Ti Super Gamingpro Oc 16GB (NED47 | 40 501 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Palit GeForce RTX 4070 Ti SUPER GamingPro OC
Ціни на Palit GeForce RTX 4070 Ti SUPER GamingPro OC |
---|---|---|---|---|
Palit GeForce RTX 4070 Ti SUPER GamingPro | від 38 353 грн. | 34 пропозиції | ||
Palit GeForce RTX 4070 Ti SUPER GamingPro OC | від 38 573 грн. | 40 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →