Відеокарта Palit GeForce RTX 4080 GamingPro (NED4080019T2-1032A)
Фото 11 |
Palit GeForce RTX 4080 GamingPro 16 ГБ / 2505 МГц16 ГБ / 2610 МГц |
|
Високопродуктивна передтопова ігрова відеокарта 2023 призначена для елітних ігрових ПК верхнього цінового сегмента, забезпечених моніторами дозволу 2K і 4K. Завдяки 16 ГБ швидкодіючої пам'яті GDDR6X (шина 256 біт) може з успіхом використовувати для тривимірного моделювання, виду арендерингу та інших ресуресомістких завдань, який потрібен продуктивний GPU. Входить до сімейства продуктів для ентузіастів Palit GamingPro.
Може похвалитися функціональними можливостями для спрощення розгону та оптимізації. Відеокарта обладнана продуктивною та безшумною системою охолодження Gale Hunter з трьома вентиляторами. Вона підтримує інтерфейс PCI-E Gen4 x16, який сумісний із попередньою версією Gen3. Довжина друкованої плати картки становить 33 см, і вона займає 3 слоти материнської плати. Рекомендується використовувати Midi Tower корпус із повноформатною ATX-платою.
Симпатичний захисний кожух прикрашений RGB-підсвічуванням із системою синхронізації Palit ONE TWO SYNC. Незважаючи на офіційне TDP 220 Вт, виробник рекомендує блок живлення на 750 Вт для більш комфортної роботи пристрою при розгоні. Висока продуктивність Palit GeForce RTX 4080 GamingPro забезпечує чип AD 103 (5 нм, Ada Lovelace) з 7680 потоковими процесорами, заводським розгоном до 2505 МГц і 16 ГБ відеопам'яті GDDR6X (шина 256 біт).
Як і всі відеокарти серії GeForce RTX, вона підтримує апаратну обробку освітлення RTX і штучне масштабування DLSS. У четвертому поколінні використовуються допоміжні ядра наступного рівня, які забезпечують більш якісну та ефективну роботу алгоритмів покращення зображення та не підтримуються попередніми версіями відеокарт NVIDIA. У плані чистої продуктивності RTX 4080 випереджає попередницю RTX 3080 на 20-25% залежно від конкретної гри, роздільної здатності та налаштувань графіки. Відповідно до тестів вона без проблем впорається з будь-якими в 2K та максимальними налаштуваннями графіки, а також цілком підійде для дозволу 4K зі зниженою графікою та активованим DLSS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Palit 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Palit.
Купити Palit GeForce RTX 4080 GamingPro
Усі ціни 29 →Palit GeForce RTX 4080 GamingPro 16384MB (NED4080019T2-1032A) NED4080019T2 | 51 335 грн. |
Відеокарта GF RTX 4080 16GB GDDR6X GamingPro Palit (NED4080019T2-1032A) NE | 44 559 грн. |
Відеокарта Palit GeForce Rtx 4080 GamingPro (NED4080019T2-1032A) | 47 253 грн. |
Видеокарта Palit GeForce RTX 4080 16GB GDDR6X GamingPro (NED4080019T2-1032 | 45 796 грн. |
Відеокарта Palit GeForce RTX 4080 GamingPro (NED4080019T2-1032A) GeForce R | 48 876 грн. |
Модификації Palit GeForce RTX 4080 GamingPro
Ціни на Palit GeForce RTX 4080 GamingPro |
---|---|---|---|---|
Palit GeForce RTX 4080 GamingPro | від 44 160 грн. | 31 пропозиція | ||
Palit GeForce RTX 4080 GamingPro OC | від 49 543 грн. | 1 пропозиція |