Кондиціонер Panasonic Etherea Inverter+ CS/CU-Z42TKEW 42 м²
Відео 2Фото 13 | Очікується у продажу 30 000 грн. Тип: спліт-система; Режими роботи: охолодження/обігрів/осушення/вентиляція; Площа приміщення (м²): 42; Споживана потужність (охолодження/нагрів): 1240/1440; Потужність в режимі охолодження (Вт): 4200; Потужність у режимі обігрівання (Вт): 5300; Циркуляція (м³/год): 738; Рівень шуму (макс/мін) (дБ): 43/25 |
Panasonic Etherea Inverter+ CS/CU-Z42TKEW 42 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:42 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1240/1440 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Etherea Inverter+ CS/CU-Z42TKEW
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Panasonic Etherea Inverter+ CS/CU-Z42TKEW
Ціни на Panasonic Etherea Inverter+ CS/CU-Z42TKEW |
---|---|---|---|---|
Panasonic Etherea Inverter+ CS/CU-Z20TKEW 20 м² | від 23 181 грн. | 31 пропозиція | ||
Panasonic Etherea Inverter+ CS/CU-Z25TKEW 25 м² | від 25 186 грн. | 22 пропозиції | ||
Panasonic Etherea Inverter+ CS/CU-Z35TKEW 35 м² | від 38 491 грн. | 28 пропозицій | ||
Panasonic Etherea Inverter+ CS/CU-Z42TKEW 42 м² | від 30 000 грн. | 28 пропозицій | ||
Panasonic Etherea Inverter+ CS/CU-Z50TKEW 50 м² | від 59 999 грн. | 19 пропозицій | ||
Panasonic Etherea Inverter+ CS/CU-Z71TKEW 71 м² | від 99 999 грн. | 11 пропозицій |