Кондиціонер Panasonic Server CS/CU-Z25YKEA 25 м² на 1 блоки(ів)
Фото 31 |
Panasonic Server CS/CU-Z25YKEA 25 м²
на 1 блоки(ів)
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:510/700 Вт
Функції:нічний режим, управління зі смартфона
Є можливість керування за допомогою голосового помічника Google Помічник або Amazon Alexa.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Server CS/CU-Z25YKEA
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic Server CS/CU-Z25YKEA 25 м² на 1 блоки(ів)
Усі ціни 11 →Panasonic Panasonic Server CS-Z25YKEA/CU-Z25YKEA | 59 999 грн. |
Кондиціонер Panasonic CS-Z25YKEA/CU-Z25YKEA | 59 999 грн. |
Panasonic CS-Z25YKEA/CU-Z25YKEA | 59 999 грн. |
Кондиціонер Panasonic Server CS-Z25YKEA/CU-Z25YKEA | 41 636 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Panasonic Server CS/CU-Z25YKEA
Ціни на Panasonic Server CS/CU-Z25YKEA |
---|---|---|---|---|
Panasonic Server CS/CU-Z25YKEA 25 м² на 1 блоки(ів) | від 41 636 грн. | 11 пропозицій | ||
Panasonic Server CS/CU-Z35YKEA 35 м² на 1 блоки(ів) | від 67 899 грн. | 9 пропозицій | ||
Panasonic Server CS/CU-Z42YKEA 42 м² | від 72 749 грн. | 7 пропозицій | ||
Panasonic Server CS/CU-Z50YKEA 50 м² на 1 блоки(ів) | від 86 329 грн. | 9 пропозицій | ||
Panasonic Server CS/CU-Z71YKEA 70 м² на 1 блоки(ів) | від 99 999 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →