Кондиціонер Panasonic Etherea Inverter+ CS/CU-Z20TKEW 20 м²
Відео 2Фото 13 |
Високотехнологічна модель 2017 року з серії Panasonic Etherea. Являє собою технічно передову інверторне спліт-систему, адаптовану до вітчизняних кліматичних умов, здатну працювати в режимі охолодження/нагрівання повітря, а також його дегідратації (сушіння без зміни температури) і циркуляції. Заявлена продуктивність достатня для обслуговування житлових і офісних приміщень площею до 20 м2.
Кондиціонер Panasonic CS/CU-Z20TKEW відрізняється вдосконаленою конструкцією, високою економічністю класу А+++ і абсолютно безшумною роботою (в тихих режимах). Оснащений новітнім роторним інверторним компресором Panasonic R2 і системою управління EcoNavi, яка має 5 функцій енергозбереження. Вона керує роботою кондиціонера залежно від присутності чи відсутності людей, їх руху людей і активності.
Система очищення повітря Nanoe-G використовує нано-технології для затримання найдрібніших частинок алергенів. Вона також ефективно очищає повітря від мікроорганізмів (бактерії, віруси, спори цвілевих організмів). Компактний, тонкий і стильний корпус впишеться в будь-яку сучасну обстановку, а безшумний режим Quiet (19 дБ) і технологія охолодження з м'яким осушенням Mild Dry Cooling, дають змогу встановлювати кондиціонер навіть в дитячій спальні. Має повну 3-річну гарантію і 5 років гарантійних зобов'язань на компресор.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Купити Panasonic Etherea Inverter+ CS/CU-Z20TKEW 20 м²
Усі ціни 31 →Panasonic Panasonic Flagship Silver CS/CU-XZ20TKEW | 39 999 грн. |
Кондиционер Panasonic Flagship White CS/CU-Z20TKEW 0101010802-100426023 | 39 999 грн. |
Кондиціонер Panasonic Flagship White CS/CU-Z20TKEW | 39 999 грн. |
Panasonic CS/CU-Z20TKEW | 39 999 грн. |
Panasonic CS/CU-XZ20TKEW | 39 999 грн. |
Модификації Panasonic Etherea Inverter+ CS/CU-Z20TKEW
Ціни на Panasonic Etherea Inverter+ CS/CU-Z20TKEW |
---|---|---|---|---|
Panasonic Etherea Inverter+ CS/CU-Z20TKEW 20 м² | від 23 181 грн. | 31 пропозиція | ||
Panasonic Etherea Inverter+ CS/CU-Z25TKEW 25 м² | від 25 186 грн. | 22 пропозиції | ||
Panasonic Etherea Inverter+ CS/CU-Z35TKEW 35 м² | від 38 491 грн. | 28 пропозицій | ||
Panasonic Etherea Inverter+ CS/CU-Z42TKEW 42 м² | від 30 000 грн. | 28 пропозицій | ||
Panasonic Etherea Inverter+ CS/CU-Z50TKEW 50 м² | від 59 999 грн. | 19 пропозицій | ||
Panasonic Etherea Inverter+ CS/CU-Z71TKEW 71 м² | від 99 999 грн. | 11 пропозицій |