Кондиціонер Panasonic CS/CU-YW9MKD 25 м²
Доступний побутовий кондиціонер середнього класу, що представляє традиційну (On/Off) спліт-систему для настінного монтажу. Належить до моделей популярного сімейства Panasonic Standart, що володіє відмінними споживчими характеристиками і відповідає найсучаснішим екологічним нормативам. Заявлена продуктивність достатня для обслуговування житлових, адміністративно-побутових і офісних приміщень площею до 25 м².
Кондиціонер Panasonic CS / CU-YW9MKD відрізняється компактними габаритами внутрішнього блоку і хорошою енергоефективністю класу А.може здійснювати контроль вологості за допомогою технології м'якого осушення Sort Dry. Горизонтальні напрямні жалюзі управляються автоматично, положення вертикальних налаштовується вручну. Функція самоочищення теплообмінника, запобігає появі цвілі і грибкових мікроорганізмів у внутрішньому блоці. Комплектується зручним бездротовим пультом ДУ. Кондиціонер не адаптований до вітчизняних зимових кліматичних умов і може стабільно працювати на обігрів тільки навесні і восени (при температурі зовнішнього повітря до -5 °C).
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
5 5 22 48 |
Купив цю модель ще у 2014 і цього року взяв ще один такий самий. Із своїми завданнями справляється на відмінно. Не шумить, що вночі дуже важливо. Добре виглядає. Нічого не деренчить. Кондеєм дуже задоволений. Тихий, ефективний, надійний, стильний. Холодить одразу з моменту включення. Якісний сервіс. Немає підсвічування пульта. користуюся Panasonic CS/CU-YW9MKD місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Абсолютно задоволений покупкою - відмінний кондей! надійний - все-таки панасонік, холодить і гріє якісно, досить тихий, функціонал просто цілковитий - тут є практично всі, авторежим просто бомба - включив і забув. завеликий внутрішній блок користуюся Panasonic CS/CU-YW9MKD місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Кондиціонер за свою ціну просто супер, за такі гроші складно знайти щось схоже за якістю та функціоналом, ідеально підійшов і працює відмінно. виробник, охолоджує супер - м'яко, швидко, рівномірно та що дуже важливо - тихо. купа додаткових функцій - таймер, авторестарт, усунення запахів, зйомна передня панель, зручний пульт. Якість збірки хотів би особливо відзначити - тут усе за вищим розрядом. користуюся Panasonic CS/CU-YW7MKD місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
- Фільтр SUPER alleru-buster(опція)
- Режим м'якого осушення Soft Dry
- Знімна панель, що миється
- Ручне управління горизонтальним повітряним потоком
Модификації Panasonic CS/CU-YW9MKD
Ціни на Panasonic CS/CU-YW9MKD |
---|---|---|---|---|
Panasonic CS/CU-YW7MKD 20 м² | від 9 986 грн. | 2 пропозиції | ||
Panasonic CS/CU-YW9MKD 25 м² | від 9 986 грн. | 2 пропозиції | ||
Panasonic CS/CU-YW12MKD 35 м² | від 10 391 грн. | 2 пропозиції |