Кондиціонер Panasonic CS-Z35ZKEW/CU-Z35ZKE 35 м²
Фото 17 |
Panasonic CS-Z35ZKEW/CU-Z35ZKE 35 м²
2024 рікEtherea (топ, дизайн)12000 BTUіонізаціяінверторрозумний дімробота в сильний мороздуже тихийA+++
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:820/880 Вт, клас охолодження A+++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, іонізація, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики CS-Z35ZKEW/CU-Z35ZKE
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic CS-Z35ZKEW/CU-Z35ZKE 35 м²
Усі ціни 6 →Кондиціонер мульти-спліт Panasonic Etherea CS-Z35ZKEW/CU-Z35ZKE 0101040002 | 49 999 грн. |
Panasonic CS-XZ35ZKEW/CU-Z35ZKE | 49 999 грн. |
Panasonic CS-XZ35ZKEW/CU-Z35ZKE | 47 999 грн. |
Кондиционер Panasonic CS-Z35ZKEW/CU-Z35ZKE | 49 999 грн. |
Panasonic CS-Z35ZKEW/CU-Z35ZKE | 49 999 грн. |
Panasonic CS-Z35ZKEW/CU-Z35ZKE | 49 999 грн. |
Модификації Panasonic CS-Z35ZKEW/CU-Z35ZKE
Ціни на Panasonic CS-Z35ZKEW/CU-Z35ZKE |
---|---|---|---|---|
Panasonic CS-Z25ZKEW/CU-Z25ZKE 25 м² | від 47 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Panasonic CS-Z35ZKEW/CU-Z35ZKE 35 м² | від 47 999 грн. | 6 пропозицій | ||
Panasonic CS-Z50ZKEW/CU-Z50ZKE 50 м² | від 74 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Panasonic CS-Z71ZKEW/CU-Z71ZKE 71 м² | від 99 999 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →