Кондиціонер Panasonic Deluxe CS/CU-E18RKDW 50 м²
Відео 15Фото 2 |
Panasonic Deluxe CS/CU-E18RKDW 50 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -10 °C
Споживання:1470/1540 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Deluxe CS/CU-E18RKDW
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic Deluxe CS/CU-E18RKDW 50 м²
Усі ціни 16 →Кондиционер Panasonic Deluxe CS/CU-E18RKD 0101010802-100419031 | 60 999 грн. |
Кондиціонер Panasonic Deluxe CS/CU-E18RKD | 61 999 грн. |
Panasonic CS/CU-Е18RKD | 60 999 грн. |
Panasonic CS/CU-E18RKD | 61 999 грн. |
ще 11 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Panasonic Deluxe CS/CU-E18RKDW
Ціни на Panasonic Deluxe CS/CU-E18RKDW |
---|---|---|---|---|
Panasonic Deluxe CS/CU-E7RKDW 20 м² | від 25 481 грн. | 23 пропозиції | ||
Panasonic Deluxe CS/CU-E9RKDW 25 м² | від 26 981 грн. | 24 пропозиції | ||
Panasonic Deluxe CS/CU-E12RKDW 35 м² | від 30 579 грн. | 17 пропозицій | ||
Panasonic Deluxe CS/CU-E15RKDW 42 м² | від 44 499 грн. | 13 пропозицій | ||
Panasonic Deluxe CS/CU-E18RKDW 50 м² | від 47 991 грн. | 16 пропозицій | ||
Panasonic Deluxe CS/CU-E24RKDW 68 м² | від 62 499 грн. | 15 пропозицій | ||
Panasonic Deluxe CS/CU-E28RKDS 76 м² | від 81 499 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →