Кондиціонер Panasonic Standart CS/CU-PZ50WKD 50 м²
Відео 2Фото 7 |
Panasonic Standart CS/CU-PZ50WKD 50 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -15 °C
Споживання:1680/1570 Вт, клас охолодження A+, обігріву A+
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Standart CS/CU-PZ50WKD
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic Standart CS/CU-PZ50WKD 50 м²
Усі ціни 11 →Сплит-система Panasonic CS/CU-PZ50WKD 0101010802-100437076 | 48 999 грн. |
Кондиціонер Panasonic Super Compact CS/CU-PZ50WKD | 41 999 грн. |
Panasonic CS/CU-PZ50WKD | 48 999 грн. |
Кондиціонер Panasonic CS/CU-PZ50WKD | 48 999 грн. |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Panasonic Standart CS/CU-PZ50WKD
Ціни на Panasonic Standart CS/CU-PZ50WKD |
---|---|---|---|---|
Panasonic Standart CS/CU-PZ25WKD 21 м² | від 23 499 грн. | 13 пропозицій | ||
Panasonic Standart CS/CU-PZ35WKD 34 м² | від 24 999 грн. | 14 пропозицій | ||
Panasonic Standart CS/CU-PZ50WKD 50 м² | від 41 999 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →