Кондиціонер Midea MA-18N1D0 50 м²
Фото 4 |
Midea MA-18N1D0 50 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:50 м²
t обігріву:від -15 °C
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики MA-18N1D0
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Midea 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Midea.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Midea MA-18N1D0 50 м²
Кондиціонер Midea Blanc DС MA-18N1D0HI-I /MA-18N1D0H-O | 19 570 грн. |
Midea Blanc DC MA-18N1D0H- I/MA-18N1D0H-O | 20 720 грн. |
Кондиціонер Midea Blanc DС MA-18N1D0H-I /MA-18N1D0H-O (2019) | 19 999 грн. |
Кондиціонер Midea Blanc DС MA-18N1D0H-I /MA-18N1D0H-O | 19 574 грн. |
Це нова спліт-система, модель 2020 року. Якщо чесно, дизайн підкорив не лише мою дружину, а й мене. Ми вибирали кондиціонер для спеки та для холоду, оскільки погода зараз непередбачувана і за останніми роками, опалювальний сезон починається і закінчується, коли погода за вікном ще холодна. Що залучило в цій моделі – це якісні багатофункціональні режими, технології які використовуються у цій системі – на рівні. Зовнішній блок оснащений автоматичним підігрівом картера компресора, що дозволяє запобігти намерзанню льоду при режимі обігріву. Зараз використовуємо режим Eco - економія електрики і 24 градуси постійно в кімнаті, цілком комфортна температура. Так само купили модуль WI-FI, дуже зручно повертатися додому, а там уже прохолода, тому що ти включив інвертор через мобільний додаток. Мобільний додаток завантажувати безкоштовно. Насправді, багато функцій, пульт зручний і зрозумілий. Задоволені покупкою. автоматичним підігрівом картера компресора, режим Eco, модуль WI-FI (докупається), багато функцій, пульт зрозумілий і зручний немає Євген Попужко: користуюся Midea MA-18N1D0 кілька місяців |
Показано 1 з 2 відгуків
ще 1 відгук
Модификації Midea MA-18N1D0
Ціни на Midea MA-18N1D0 |
---|---|---|---|---|
Midea MA-09N1D0 26 м² | від 11 580 грн. | 5 пропозицій | ||
Midea MA-12N1D0 35 м² | від 13 320 грн. | 4 пропозиції | ||
Midea MA-18N1D0 50 м² | від 19 570 грн. | 4 пропозиції | ||
Midea MA-24N1D0 70 м² | від 24 248 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →