Кондиціонер Panasonic Standart CS/CU-BE20TKE 20 м²
Фото 3 |
Побутова спліт-система для кондиціонування повітря в житлових і офісних приміщеннях площею до 20 м² від одного зі світових лідерів в розробці і виробництві кліматичного обладнання, японської компанії Panasonic. Відрізняється використанням прогресивної інверторної схемотехніки і фірмового роторного компресора з цифровим управлінням, а також технічною можливістю організувати підмішування в систему циркуляції свіжого зовнішнього повітря.
Завдяки такому рішенню забезпечується висока енергоефективність класу А, мінімальний рівень вібрації, унікально низький рівень шуму 20 дБ і точна підтримка заданої температури повітря. Кондиціонер Panasonic CS/CU-BE20TKE обладнаний потужним відцентровим вентилятором з продуктивністю до 660 м3/год, якісними фільтрами для очищення від пилу і може працювати в режимі осушення повітря (без охолодження), видаляючи до 1,5 літра вологи в годину. Є режим повністю автоматичної роботи, передбачена увімкнення та вимкнення за таймером, самоочищення і коректне автоматичне відновлення після збоїв електроживлення.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Купити Panasonic Standart CS/CU-BE20TKE 20 м²
Panasonic CS/CU-BE20TKD | 17 499 грн. |
Кондиціонер Panasonic CS-BE20TKE/CU-BE20TKE | 11 906 грн. |
Кондиціонер Panasonic CS-BE20TKE/CU-BE20TKE | 11 910 грн. |
0 0 1 3 |
Дуже довго вибирав в інтернеті кондиціонер, головна вимога була – щоб дуло строго горизонтально, тому що місце встановлення кондиціонера над узголів'ям двох ліжок. Зупинився на цій моделі, оскільки ціна видалася демократичною, плюс якийсь тип бренд, плюс відгуки в ютубі (там його розбирали на запчастини, сказали, що нормальні запчастини, хоч і компресор китайський, але нормальний). Мої старі знайомі майстри встановили і про диво, в налаштуваннях пульта керування просто вибираєш куди направити потік повітря, там є горизонтально. Хочу відзначити простоту пульта управління та такий функціонал як турбо режим, безшумний режим, програмування включення та вимикання. Останньою функцією активно користуюся, щоб до мого приходу з роботи в кімнаті було прохолодно. Рекомендую до купівлі, на мою думку, співвідношення ціна – функціональність є виправданою. можливість горизонтально направити потік повітря, програмування включення та відключення, простота керування пультом. на внутрішньому блоці немає табло з обраною температурою (тільки на пульті) Вадим Жураковский: користуюся Panasonic Standart CS/CU-BE20TKE кілька місяців |
Модификації Panasonic Standart CS/CU-BE20TKE
Ціни на Panasonic Standart CS/CU-BE20TKE |
---|---|---|---|---|
Panasonic Standart CS/CU-BE20TKE 20 м² | від 11 906 грн. | 3 пропозиції | ||
Panasonic Standart CS/CU-BE25TKE 25 м² | від 12 801 грн. | 9 пропозицій | ||
Panasonic Standart CS/CU-BE35TKE 34 м² | від 16 711 грн. | 3 пропозиції | ||
Panasonic Standart CS/CU-BE50TKE 50 м² | від 32 499 грн. | 1 пропозиція |