Кондиціонер Panasonic Nordic CS/CU-HZ25XKE 25 м² на 1 блоки(ів)
Відео 1Фото 13 |
Panasonic Nordic CS/CU-HZ25XKE 25 м²
на 1 блоки(ів)
25 м²
на 1 блоки(ів)
35 м²Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:25 м²
t обігріву:від -25 °C
Споживання:800/840 Вт, клас охолодження A+++, обігріву A+++
Функції:нічний режим, управління зі смартфона
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Nordic CS/CU-HZ25XKE
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic Nordic CS/CU-HZ25XKE 25 м² на 1 блоки(ів)
Усі ціни 7 →Кондиціонер Panasonic Flagman CS-HZ25XKE/CU-HZ25XKE | 57 999 грн. |
Panasonic CS-HZ25XKE/CU-HZ25XKE | 57 999 грн. |
Кондиціонер Panasonic CS-HZ25XKE/CU-HZ25XKE | 48 491 грн. |
Кондиціонер Panasonic CS-HZ25XKE/CU-HZ25XKE | 48 495 грн. |
Настінна спліт-система (кондиціонер) PANASONIC Flagman Nordic CS-HZ25XKE/C | 57 999 грн. |
Кондиционер Panasonic CS-HZ25XKE/CU-HZ25XKE | 57 999 грн. |
Відеоогляди
Модификації Panasonic Nordic CS/CU-HZ25XKE
Ціни на Panasonic Nordic CS/CU-HZ25XKE |
---|---|---|---|---|
Panasonic Nordic CS/CU-HZ25XKE 25 м² на 1 блоки(ів) | від 48 491 грн. | 7 пропозицій | ||
Panasonic Nordic CS/CU-HZ35XKE 35 м² | від 69 999 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →