Кондиціонер Panasonic CS/CU-E12MKD 35 м²
Panasonic CS/CU-E12MKD 35 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -5 °C
Споживання:905/1090 Вт
Функції:нічний режим
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики CS/CU-E12MKD
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості кондиціонера Panasonic CS/CU-E12MKD:
Patrol Sensor
Patrol Sensor - спеціальний датчик реагує на мікроскопічні забруднення повітря в приміщенні. Кондиціонер починає роботу на очищення повітря через 2 хвилини якщо Patrol Sensor виявить кухонні запахи, запах поту, сигаретного диму, а також запах сміття і домашніх тварин. Ця система очищення рабоатет навіть коли кондиціонер вимкнений.
Autocomfort
Автоматичне сканування повітря в приміщенні і вибір відповідної програми роботи. Дані про стан повітря знімаються з датчиків кондиціонера.
Econavi
Econavi – система дозволяє економити електроенергію, складається з інфрачервоного сенсора, який вловлює руху людей в приміщенні. Якщо в приміщенні нікого не виявлено спліт-система переходить в економний режим роботи.
Quiet
Режим тихої роботи потрібен щоб максимально зменшити рівень шуму, наприклад, якщо в кімнаті сплять діти. Режим Quiet дозволяє зменшити рівень шуму на 3 дБ від мінімального.
Powerful
Інтенсивний режим роботи, який може знадобиться для того, щоб за кілька хвилин нагріти або охолодити повітря в приміщенні.
- Режим швидкого обігріву/охолодження
- Ручне управління повітряним потоком вліво/вправо
- Безшумний режим
- Датчик забруднення повітря
- Econavi
- Autocomfort
- e-ion APS
- Quiet
- Powerful
- Soft Dry
- Blue Fin Condenser
- Soft Breeze
- Mild Dry Cooling
- Advanced+Plus
- Patrol Sensor
Patrol Sensor
Autocomfort
Econavi
Quiet
Powerful
Модификації Panasonic CS/CU-E12MKD
Ціни на Panasonic CS/CU-E12MKD |
---|---|---|---|---|
Panasonic CS/CU-E7MKD 20 м² | від 11 991 грн. | 2 пропозиції | ||
Panasonic CS/CU-E9MKD 25 м² | від 13 421 грн. | 2 пропозиції | ||
Panasonic CS/CU-E12MKD 35 м² | від 16 741 грн. | 2 пропозиції | ||
Panasonic CS/CU-E15MKD 40 м² | від 27 775 грн. | 2 пропозиції | ||
Panasonic CS/CU-E24MKD 65 м² | від 42 445 грн. | 2 пропозиції | ||
Panasonic CS/CU-E28MKD 75 м² | від 43 245 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →