Кондиціонер Panasonic Standart CS/CU-BE50TKE 50 м²
Фото 3 |
Старша модель в серії інверторних спліт-систем Panasonic Standart, забезпечує комфортний температурний режим в приміщеннях великої «квадратури» (до 50 м²). Кондиціонер працює в стандартних режимах: охолодження, обігріву (за температури зовнішнього повітря до -15 °С), осушення (видаляє до 2.8 л вологи в годину) і вентиляції. Крізь лопаті відцентрового вентилятора на борту моделі вдається «прогнати» понад 750 м³ повітря за годину.
Відмінною рисою характеру Panasonic CS/CU-BE50TKE виступає можливість підмішування в систему свіжого повітря зовні, за рахунок чого атмосфера в приміщенні додатково освіжається і збагачується киснем. Поряд з виконанням прямих обов'язків кондиціонер фільтрує пропускалися повітряні потоки. В активах агрегата є таймер відстрочки запуску та вимикання, тихий режим Quiet, система автоматичного перезапуску із «вбитими» параметрами при виникненні перебоїв з енергопостачанням. Пристрій управляється за допомогою пульта ДУ.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
0 0 1 3 |
Дуже довго вибирав в інтернеті кондиціонер, головна вимога була – щоб дуло строго горизонтально, тому що місце встановлення кондиціонера над узголів'ям двох ліжок. Зупинився на цій моделі, оскільки ціна видалася демократичною, плюс якийсь тип бренд, плюс відгуки в ютубі (там його розбирали на запчастини, сказали, що нормальні запчастини, хоч і компресор китайський, але нормальний). Мої старі знайомі майстри встановили і про диво, в налаштуваннях пульта керування просто вибираєш куди направити потік повітря, там є горизонтально. Хочу відзначити простоту пульта управління та такий функціонал як турбо режим, безшумний режим, програмування включення та вимикання. Останньою функцією активно користуюся, щоб до мого приходу з роботи в кімнаті було прохолодно. Рекомендую до купівлі, на мою думку, співвідношення ціна – функціональність є виправданою. можливість горизонтально направити потік повітря, програмування включення та відключення, простота керування пультом. на внутрішньому блоці немає табло з обраною температурою (тільки на пульті) Вадим Жураковский: користуюся Panasonic Standart CS/CU-BE20TKE кілька місяців |
Модификації Panasonic Standart CS/CU-BE50TKE
Ціни на Panasonic Standart CS/CU-BE50TKE |
---|---|---|---|---|
Panasonic Standart CS/CU-BE20TKE 20 м² | від 11 906 грн. | 3 пропозиції | ||
Panasonic Standart CS/CU-BE25TKE 25 м² | від 12 801 грн. | 9 пропозицій | ||
Panasonic Standart CS/CU-BE35TKE 34 м² | від 16 711 грн. | 3 пропозиції | ||
Panasonic Standart CS/CU-BE50TKE 50 м² | від 32 499 грн. | 1 пропозиція |