Кондиціонер Panasonic Nordic CS/CU-HZ35XKE 35 м²
Відео 1Фото 4 |
Panasonic Nordic CS/CU-HZ35XKE 35 м²
25 м²
на 1 блоки(ів)
35 м²2023 рікNordic (тихий, обігрів до -35)12000 BTUінверторсенсор присутностіробота в сильний мороздуже тихийA++
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:35 м²
t обігріву:від -35 °C
Споживання:клас охолодження A++, обігріву A++
Функції:нічний режим, чергове опалення, самоочищення
Система Econavi економить до 40% електроенергії, обробляючи дані з
датчика присутності людини, датчика активності людини та датчика сонячного світла.
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики Nordic CS/CU-HZ35XKE
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Panasonic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Panasonic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Panasonic Nordic CS/CU-HZ35XKE 35 м²
Усі ціни 6 →Panasonic Panasonic Nordic CS-HZ35XKE/CU-HZ35XKE | 69 999 грн. |
Кондиціонер спліт-система Panasonic CS-HZ35XKE/CU-HZ35XKE 0101040802-10043 | 69 999 грн. |
Кондиціонер Panasonic Flagman CS-HZ35XKE/CU-HZ35XKE | 69 999 грн. |
Panasonic CS-HZ35XKE/CU-HZ35XKE | 69 999 грн. |
Кондиционер Panasonic CS-HZ35XKE/CU-HZ35XKE | 69 999 грн. |
Відеоогляди
Модификації Panasonic Nordic CS/CU-HZ35XKE
Ціни на Panasonic Nordic CS/CU-HZ35XKE |
---|---|---|---|---|
Panasonic Nordic CS/CU-HZ25XKE 25 м² на 1 блоки(ів) | від 48 491 грн. | 7 пропозицій | ||
Panasonic Nordic CS/CU-HZ35XKE 35 м² | від 69 999 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →