Кондиціонер Panasonic CS-Z71ZKEW/CU-Z71ZKE 71 м² (KIT-Z71-ZKE)
Фото 17 |
Panasonic CS-Z71ZKEW/CU-Z71ZKE 71 м²
Тип:спліт, настінний
Рекомендована площа:71 м²
t обігріву:від -20 °C
Споживання:2190/2200 Вт, клас охолодження A++, обігріву A+
Функції:нічний режим, іонізація, управління зі смартфона, самоочищення
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Всі характеристики
Характеристики CS-Z71ZKEW/CU-Z71ZKE
|
Види фільтрів у кондиціонерахЯкими бувають фільтри в кліматичній техніці і для чого вони потрібні?
Чим відрізняється дешевий кондиціонер від дорогого?Чи варто платити більше при покупці кондиціонера? Зважуємо усі «за» та «проти»
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Panasonic CS-Z71ZKEW/CU-Z71ZKE
Ціни на Panasonic CS-Z71ZKEW/CU-Z71ZKE |
---|---|---|---|---|
Panasonic CS-Z25ZKEW/CU-Z25ZKE 25 м² | від 47 999 грн. | 3 пропозиції | ||
Panasonic CS-Z35ZKEW/CU-Z35ZKE 35 м² | від 47 999 грн. | 6 пропозицій | ||
Panasonic CS-Z50ZKEW/CU-Z50ZKE 50 м² | від 74 999 грн. | 1 пропозиція | ||
Panasonic CS-Z71ZKEW/CU-Z71ZKE 71 м² | від 99 999 грн. | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →