Ручка Parker Jotter Originals Black (2096873)
Фото 17 |
Parker Jotter Originals Black |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Parker 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Parker.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Parker Jotter Originals Black
Усі ціни 12 →Шариковая ручка Parker Jotter Originals Black GT BP (черная/хром с позолот | 643 грн. |
Ручка гелева Parker JOTTER 17 Original Black CT GEL блистер (15 666) 15 66 | 578 грн. |
Ручка гелева Parker JOTTER Originals Black CT GEL блістер 15666 | 577 грн. |
Ручка гелева Parker JOTTER Originals Black CT GEL 15662 | 577 грн. |
Ручка перова Parker JOTTER Originals Black CT FP M блістер 15 616 | 807 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →