SSD Patriot Memory P310 M.2 P310P960GM28 960 ГБ
Фото 7 | Очікується у продажу від 2 966 до 3 597 грн. Тип: внутрішній; Об'єм (ГБ): 960; Форм-фактор: M.2; Інтерфейс M.2: PCI-E 3.0 4x; Контролер: Phison PS5013-E13-31; NVMe; Зовнішня швидкість запису (МБ/с): 1800; Зовнішня швидкість зчитування (МБ/с): 2100; DWPD (разів/день): 0.5; Гарантія виробника: 3 роки; |
Patriot Memory P310P960GM28 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Patriot Memory 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Patriot Memory.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Patriot Memory P310 M.2 P310P960GM28
Ціни на Patriot Memory P310 M.2 P310P960GM28 |
---|---|---|---|---|
Patriot Memory P310 M.2 P310P240GM28 240 ГБ | від 775 грн. | 67 пропозицій | ||
Patriot Memory P310 M.2 P310P480GM28 480 ГБ | від 1 269 грн. | 67 пропозицій | ||
Patriot Memory P310 M.2 P310P960GM28 960 ГБ | від 2 966 грн. | 12 пропозицій | ||
Patriot Memory P310 M.2 P310P192TM28 1.92 ТБ | від 3 858 грн. | 48 пропозицій |