Варильна поверхня Perfelli DIAMOND M69C NERO чорний
Фото 13 |
Perfelli DIAMOND M69C NERO чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli DIAMOND M69C NERO чорний
Усі ціни 10 →Варильна газова поверхня Perfelli DIAMOND M69C NERO | 6 899 грн. |
Варочная поверхность Perfelli DIAMOND M69C NERO | 6 899 грн. |
Варильна поверхня Perfelli Diamond M69C Nero | 6 900 грн. |
Варочная поверхность Perfelli Diamond M69C Nero | 6 899 грн. |
PERFELLI DIAMOND M69C NERO | 6 444 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Perfelli DIAMOND M69C NERO
Ціни на Perfelli DIAMOND M69C NERO |
---|---|---|---|---|
Perfelli DIAMOND M69C BIANCO білий | від 6 444 грн. | 12 пропозицій | ||
Perfelli DIAMOND M69C INOX нержавіюча сталь | від 6 444 грн. | 10 пропозицій | ||
Perfelli DIAMOND M69C NERO чорний | від 6 444 грн. | 10 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →