Варильна поверхня Perfelli HI 684 BL чорний
Фото 12 |
Perfelli HI 684 BL чорний білий чорний |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli HI 684 BL чорний
Усі ціни 17 →Perfelli Perfelli HI 684 BL 3760120864940 | 11 049 грн. |
Perfelli HI 684 BL офіційна гарантія | 10 749 грн. |
Варильна індукційна поверхня Perfelli HI 684 BL | 11 049 грн. |
Perfelli HI 684 BL | 12 999 грн. |
Варильна поверхня Perfelli Hi 684 Bl | 11 049 грн. |
ще 12 пропозицій
Модификації Perfelli HI 684 BL
Ціни на Perfelli HI 684 BL |
---|---|---|---|---|
Perfelli HI 684 WH білий | від 14 799 грн. | 18 пропозицій | ||
Perfelli HI 684 BL чорний | від 10 599 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →