Варильна поверхня Perfelli HGG 71624 BL чорний
Фото 10 |
Perfelli HGG 71624 BL чорний 2020 рік |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli HGG 71624 BL чорний
Усі ціни 22 →Perfelli Perfelli HGG 71624 BL 5902767156967 | 10 259 грн. |
Варильна поверхня газова Perfelli HGG 71624 BL | 10 259 грн. |
Perfelli HGG 71624 BL | 11 399 грн. |
Варильна поверхня газова Perfelli Hgg 71624 Bl | 10 260 грн. |
Варочная поверхность газовая Perfelli Hgg 71624 Bl | 10 260 грн. |
ще 17 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →