Літня шина Petlas Velox Sport PT741 245/50 R18 100W Run Flat
Відео 6Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Petlas Velox Sport PT741 245/50 R18 100W Run Flat 245/50 R18 100 W 245/50 R18 100 W RunFlat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petlas 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petlas.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petlas Velox Sport PT741 245/50 R18 100W Run Flat
Усі ціни 8 →Petlas Velox Sport PT741 245/50 R18 100W Run Flat | 5 690 грн. |
Petlas Velox Sport PT741 245/50 R18 100W Run Flat | 5 429 грн. |
Petlas Velox Sport PT741 245/50 R18 100W Run Flat | 5 287 грн. |
Шини Petlas Velox Sport PT741 245/50 ZR18 100W Run Flat | 5 259 грн. |
Petlas Velox Sport PT741 245/50 R18 100W Run Flat 25735 | 7 284 грн. |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Модификації Petlas Velox Sport PT741 245/50 R18 100W Run Flat
Ціни на Petlas Velox Sport PT741 245/50 R18 100W Run Flat |
---|---|---|---|---|
Petlas Velox Sport PT741 245/50 R18 100W | від 3 816 грн. | 36 пропозицій | ||
Petlas Velox Sport PT741 245/50 R18 100W Run Flat | від 5 259 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →