Літня шина Maxxis Victra i-Max M36 Plus 245/50 R18 100W Run Flat
Виберіть розмір шин
Maxxis Victra i-Max M36 Plus 245/50 R18 100W Run Flat 245/50 R18 100 W 245/50 R18 100 W RunFlat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Maxxis 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Maxxis.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Maxxis Victra i-Max M36 Plus 245/50 R18 100W Run Flat
Усі ціни 21 →Шина Maxxis VICTRA M36+ 245/50 R18 100W Run Flat | 5 502 грн. |
Maxxis VICTRA M36+ 245/50 ZR18 100W Run Flat | 5 714 грн. |
Maxxis VICTRA M36+ 245/50 ZR18 100W Run Flat | 5 818 грн. |
Maxxis M36+ Victra (245/50R18 100W RunFlat) | 5 663 грн. |
Maxxis M36+ 245/50 R18 100W Run Flat | 6 414 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Maxxis Victra i-Max M36 Plus 245/50 R18 100W Run Flat
Ціни на Maxxis Victra i-Max M36 Plus 245/50 R18 100W Run Flat |
---|---|---|---|---|
Maxxis Victra i-Max M36 Plus 245/50 R18 100W | від 5 644 грн. | 4 пропозиції | ||
Maxxis Victra i-Max M36 Plus 245/50 R18 100W Run Flat | від 5 502 грн. | 21 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →