Кавоварка Philips Series 2200 EP2030/10 графіт
Відео 3Фото 4 |
Philips Series 2200 EP2030/10 графіт |
|
Надійна автоматизована побутова кавова машина для приготування кави та кавових напоїв на його основі. Може працювати з цільними кавовими зернами і з меленою кавою (в т. ч. готовим помелом у вакуумній упаковці). Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, орієнтований на обслуговування потреб домашніх користувачів або малого офісу. Обладнана знімним резервуаром для молока (260 мл), автоматичним капучинатором LatteGo та інтегрованої автоматичної кавомолкою з керамічними жорнами і регульованим ступенем подрібнення (12 позицій), що впливає на смак напою.
Ємність резервуара для води становить 1800 мл, а контейнер для кави вміщує в себе до 275 г зерен. Повного завантаження достатньо для приготування 33-38 стандартних порцій. Кавоварка Philips EP 2230 розрахована на приготування еспресо, американо (еспресо розведений гарячою водою в пропорції 1:1). Також здатна подавати гарячу воду, яка може використовуватися для заварювання чаю, трав'яних зборів.
Сучасна цифрова система керування з сенсорною поверхнею SensorTouch дозволяє налаштовувати міцність напою (3 ступені) та змінювати його температуру (3 ступені). Практична і легко обслуговується конструкція включає в себе знімний варильний блок, бойлер потужністю 1500 Вт і якісну помпу, здатну витримувати максимальний тиск 15 бар. Є режим самоочищення, а вбудований збірник приймає до 14 порцій відпрацьованої кави-маси.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Philips 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Philips.
Купити Philips Series 2200 EP2030/10 графіт
Усі ціни 25 →Philips Series 2200 Повністю автоматичні еспресо кавомашини EP2230/10 | 20 999 грн. |
Кавомашина Philips EP2230/10 | 15 499 грн. |
Кавомашина автоматична Philips EP2230/10 | 16 500 грн. |
Кавомашина автоматична Philips EP2230/10 | 14 499 грн. |
Philips EP2230/10 | 14 899 грн. |
Кавомашина із сучасним дизайном чудово вписалася в нашу кухню з новим ремонтом. Меню керування зрозуміло на інтуїтивному рівні. Я, як людина, яка не товаришує з технікою, розібралася. На дисплеї з'являється кожен крок приготування кави. Можна регулювати ступінь помелу, міцність напою, об'єм напою, жорсткість води та температуру. Відсік для зерен місткий та герметичний, знаходиться зверху. Поруч із ним маленький відсік для меленої кави. Мені подобається як капучинатор автоматично підігріває та спінює молоко, виходить дуже смачна та ніжна пінка. Навіть із рослинного молока виходить щільна пінка. Крім того, він легко знімається, вставляється і легко миється. Адаптер для подачі кави регулюється по висоті, тому розмір і обсяг чашок може бути будь-яким. Єдиний недолік – шум. Сучасний дизайн. Меню керування інтуїтивно зрозуміло. На дисплеї з'являється кожен крок приготування кави. Можна регулювати ступінь помелу, міцність напою, об'єм напою, жорсткість води та температуру. Капучинатор автоматично підігріває та спінює молоко, виходить дуже смачна та ніжна пінка. Навіть із рослинного молока виходить щільна пінка. Адаптер для кави регулюється по висоті. Шумна Юлия: користуюся Philips Series 2200 EP2231/40 більше року |
Модификації Philips Series 2200 EP2030/10
Ціни на Philips Series 2200 EP2030/10 |
---|---|---|---|---|
Philips Series 2200 EP2035/40 бежевий | від 14 499 грн. | 38 пропозицій | ||
Philips Series 2200 EP2030/10 графіт | від 14 499 грн. | 25 пропозицій | ||
Philips Series 2200 EP2236/40 сріблястий | від 15 390 грн. | 20 пропозицій | ||
Philips Series 2200 EP2231/40 чорний | від 14 499 грн. | 14 пропозицій |