Кавоварка De'Longhi Magnifica Evo ECAM 293.52.B чорний
Фото 5 |
De'Longhi Magnifica Evo ECAM 293.52.B чорний |
|
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог De'Longhi 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі De'Longhi.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити De'Longhi Magnifica Evo ECAM 293.52.B чорний
Усі ціни 7 →Кавомашина DeLonghi Magnifica Evo (Black) (UA) ECAM 293.52 B | 16 999 грн. |
Кавомашина Delonghi Magnifica Evo ECAM 293.52.B | 20 592 грн. |
Delonghi Magnifica Evo ECAM 293.52.B | 18 915 грн. |
Кофемашина DeLonghi ECAM 293.52.B | 17 999 грн. |
Кавомашина DELONGHI ECAM293.52.B | 17 999 грн. |
Delonghi De'Longhi Magnifica Evo Milk ECAM 293.52.B czarny | 21 360 грн. |
Delonghi De'Longhi Magnifica Evo Milk ECAM 293.52.B czarny | 22 428 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →