Літня шина Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 215/50 R17 95W
Відео 11Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 215/50 R17 95W 215/50 R17 95 V 215/50 R17 95 W |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 215/50 R17 95W
Усі ціни 26 →Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 215/50 R17 95W XL FR | 4 925 грн. |
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 215/50 R17 95W XL FR | 4 826 грн. |
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 215/50 R17 95W XL | 5 513 грн. |
Летние шины Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 215/50 ZR17 95W XL 1001891778 | 4 935 грн. |
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) (215/50R17 95W) | 4 806 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 215/50 R17 95W
Ціни на Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 215/50 R17 95W |
---|---|---|---|---|
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 215/50 R17 95V | від 9 293 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli Cinturato P7 (P7C2) 215/50 R17 95W | від 4 735 грн. | 26 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →