Літня шина Pirelli PZero PZ4 235/35 R19 91Y Audi
Відео 11Фото 12 | 7 427 грн. Купити! Шини Pirelli PZero PZ4 235/35 ZR19 91Y XL AO1Shiny.Shinportal.comЗ нами 5 років (Запоріжжя) Поскаржитись |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero PZ4 235/35 R19 91Y Audi |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero PZ4 235/35 R19 91Y Audi
Ціни на Pirelli PZero PZ4 235/35 R19 91Y Audi |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 235/35 R19 91Y | від 7 117 грн. | 18 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 235/35 R19 91Y Audi | від 7 427 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli PZero PZ4 235/35 R19 91Y Audi RS | від 7 866 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli PZero PZ4 235/35 R19 91Y BMW/Mini | від 7 295 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli PZero PZ4 235/35 R19 91Y Hyundai | від 6 870 грн. | 5 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 235/35 R19 91Y Mercedes-AMG | від 7 750 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 235/35 R19 91Y Run Flat | від 8 583 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →