Літня шина Pirelli PZero PZ4 275/40 R18 103Y Run Flat
Відео 11Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero PZ4 275/40 R18 103Y Run Flat |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero PZ4 275/40 R18 103Y Run Flat
Pirelli PZero (PZ4) 275/40 R18 103Y Run Flat | 10 230 грн. |
Pirelli PZero PZ4 275/40 R18 103Y ROF FR XL | 11 557 грн. |
Pirelli P Zero PZ4 275/40 R18 103Y Run Flat XL 3620100 | 11 347 грн. |
Pirelli P Zero PZ4 275/40 R18 103Y Run Flat XL | 12 378 грн. |
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero PZ4 275/40 R18 103Y Run Flat
Ціни на Pirelli PZero PZ4 275/40 R18 103Y Run Flat |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 275/40 R18 103Y | від 8 812 грн. | 11 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 275/40 R18 103Y BMW/Mini | від 28 800 грн. | 1 пропозиція | ||
Pirelli PZero PZ4 275/40 R18 103Y Mercedes-Benz | від 8 842 грн. | 8 пропозицій | ||
Pirelli PZero PZ4 275/40 R18 103Y Run Flat | від 10 230 грн. | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 275/40 R18 103Y Run Flat BMW/Mini | від 12 273 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →