Зимова шина Pirelli Scorpion Winter 275/45 R20 110V Porsche
Відео 11Фото 6 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Scorpion Winter 275/45 R20 110V Porsche |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Scorpion Winter 275/45 R20 110V Porsche
Усі ціни 20 →Шина Pirelli Scorpion Winter 275/45 R20 110V XL N0 | 11 811 грн. |
Pirelli Scorpion Winter 275/45 R20 110V XL N0 | 12 113 грн. |
Pirelli Scorpion Winter 275/45 R20 110V XL N0 | 13 660 грн. |
Зимние шины Pirelli Scorpion Winter 275/45 R20 110V XL N0 1000539186 | 12 587 грн. |
Pirelli Scorpion Winter 275/45 R20 110V XL N0 | 12 701 грн. |
ще 15 пропозицій
1 1 2 19 |
на жаль писатиму поганий відгук, тому що маю не дуже хороший досвід, який привів до аварії, (брав у сервісі якщо що) тиха та відмінно їде на заміських трасах з мого досвіду експлуатації: - при температурі нижче 5-6 градусів керованість втрачається (можливо залежить від типу повного приводу) - на льоду з невеликим схилом тримає погано - снігову кашу не розкидає, КАТЕГОРИЧНО не рекомендую для авто вагою від 1.8 тонни (корова на льоду) ) Василь: користуюся Pirelli Scorpion Winter 255/55 R18 109V більше року |
Показано 1 з 24 відгуків
ще 10 відгуків
Відеоогляди
Модификації Pirelli Scorpion Winter 275/45 R20 110V Porsche
Ціни на Pirelli Scorpion Winter 275/45 R20 110V Porsche |
---|---|---|---|---|
Pirelli Scorpion Winter 275/45 R20 110V | від 9 497 грн. | 32 пропозиції | ||
Pirelli Scorpion Winter 275/45 R20 110V Mercedes-Benz | від 8 290 грн. | 19 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Winter 275/45 R20 110V Porsche | від 11 626 грн. | 20 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Winter 275/45 R20 110V Run Flat | від 13 225 грн. | 12 пропозицій | ||
Pirelli Scorpion Winter 275/45 R20 110V Run Flat BMW/Mini | від 13 012 грн. | 17 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →