Зимова шина Continental WinterContact TS870P 275/45 R20 110V
Відео 4Фото 4 |
Виберіть розмір шин
Continental WinterContact TS870P 275/45 R20 110V 275/45 R20 110 V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental WinterContact TS870P 275/45 R20 110V
Усі ціни 44 →Шина Continental WinterContact TS 870P 275/45 R20 110V XL | 10 796 грн. |
Continental WinterContact TS 870P 275/45 R20 110V XL FR | 10 807 грн. |
Continental WinterContact TS 870P 275/45 R20 110V XL FR | 12 090 грн. |
Continental WinterContact TS870P 275/45 R20 110V XL | 14 214 грн. |
Зимние шины Continental WinterContact TS 870P 275/45 R20 110V XL 100224646 | 11 453 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Continental WinterContact TS870P 275/45 R20 110V
Ціни на Continental WinterContact TS870P 275/45 R20 110V |
---|---|---|---|---|
Continental WinterContact TS870P 275/45 R20 110V | від 10 766 грн. | 44 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →