Зимова шина Pirelli Winter SottoZero 3 225/60 R17 99H
Відео 11Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Winter SottoZero 3 225/60 R17 99H |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Winter SottoZero 3 225/60 R17 99H
Pirelli Winter Sottozero 3 225/60 R17 99H | 9 926 грн. |
Pirelli Winter Sottozero 3 225/60 R17 99H | 8 305 грн. |
Pirelli SottoZero Serie III 225/60 R17 99H FR 2467600 | 8 200 грн. |
Pirelli SottoZero Serie III 225/60 R17 99H FR | 8 768 грн. |
Pirelli Winter Sottozero 3 225/60 R17 99H АТ | 7 921 грн. |
Відеоогляди
Модификації Pirelli Winter SottoZero 3 225/60 R17 99H
Ціни на Pirelli Winter SottoZero 3 225/60 R17 99H |
---|---|---|---|---|
Pirelli Winter SottoZero 3 225/60 R17 99H | від 7 921 грн. | 5 пропозицій | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 225/60 R17 99H Audi | від 6 734 грн. | 3 пропозиції | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 225/60 R17 99H BMW/Mini | від 9 004 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →