Зимова шина Pirelli Winter SottoZero 3 305/35 R21 109W
Відео 11Фото 5 |
Виберіть розмір шин
Pirelli Winter SottoZero 3 305/35 R21 109W 305/35 R21 109 W 305/35 R21 109 W Bentley |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli Winter SottoZero 3 305/35 R21 109W
Усі ціни 12 →Зимние шины Pirelli Winter Sottozero 3 305/35 ZR21 109W XL 1001118384 | 24 806 грн. |
Pirelli Winter Sottozero 3 305/35 R21 109W XL | 24 339 грн. |
Pirelli Winter SottoZero Serie 3 305/35 R21 109W | 24 100 грн. |
Pirelli Winter Sottozero 3 305/35 R21 109W | 27 844 грн. |
Pirelli Pirelli Winter SottoZero 3 305/35 R21 109W | 23 504 грн. |
ще 7 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Pirelli Winter SottoZero 3 305/35 R21 109W
Ціни на Pirelli Winter SottoZero 3 305/35 R21 109W |
---|---|---|---|---|
Pirelli Winter SottoZero 3 305/35 R21 109W | від 23 504 грн. | 12 пропозицій | ||
Pirelli Winter SottoZero 3 305/35 R21 109W Bentley | від 23 800 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →