Кухонна мийка Platinum Handmade 580x430 580x430
Фото 8 |
Platinum Handmade 580x430 |
|
Мийка має накладки для поглинання шуму та вібрацій, оброблена протишумним складом.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Platinum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Platinum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Platinum Handmade 580x430 580x430
Усі ціни 10 →Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна PLATINUM Handmade 580x430x | 5 099 грн. |
Кухонна мийка Platinum Handmade 580х430х220 (товщина 3,0/1,5 мм корзина та | 5 099 грн. |
Кухонная мойка Platinum Handmade 580x430x220 | 4 576 грн. |
Кухонна мийка Platinum Handmade 580х430х220 (товщина 3,0/1,5 мм кошик та д | 5 099 грн. |
Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна PLATINUM Handmade 580x430x | 3 999 грн. |
ще 5 пропозицій
Модификації Platinum Handmade 580x430
Ціни на Platinum Handmade 580x430 |
---|---|---|---|---|
Platinum Handmade 400x500 400x500 | від 3 911 грн. | 10 пропозицій | ||
Platinum Handmade 500x450 500x450 | від 3 882 грн. | 14 пропозицій | ||
Platinum Handmade 500x500 500x500 | від 3 882 грн. | 16 пропозицій | ||
Platinum Handmade 580x430 580x430 | від 3 999 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →