Вудилище Prologic C1 XG 354-3
Prologic C1 XG 354-3 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Prologic 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Prologic.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Prologic C1 XG 354-3
Усі ціни 6 →Удилище карповое Prologic C1 XG 11’6"/3.54m 3.00lbs - 3sec (48353) | 2 770 грн. |
Вудилище Prologic C1 XG 11'6"/3.54m 3.00lbs - 3sec (1846.04.43) | 2 770 грн. |
Удилище Prologic C1 XG 11'6"/3.54m 3.00lbs - 3sec (1846.04.43) 1846.04.43 | 2 770 грн. |
Вудилище Prologic C1 XG 11'6"/3.54m 3.00lbs - 3sec (1846.04.43) 1846.04.43 | 2 770 грн. |
Prologic Вудилище Prologic C1 XG 11'6"/3.54m 3.00lbs - 3sec (1846.04.43) 1 | 2 770 грн. |
Вудилище Prologic C1 XG 11'6/3.54m 3.00lbs - 3sec (1846.04.43) | 4 058 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →