Витяжка ELEYUS Cyclon 700 50 IS GR нержавіюча сталь
Фото 13 |
ELEYUS Cyclon 700 50 IS GR нержавіюча сталь |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Cyclon 700 50 IS GR нержавіюча сталь
Усі ціни 23 →Витяжка Eleyus Cyclon 700 50 IS | 3 610 грн. |
Вытяжка Eleyus Cyclon 700 50 Is | 3 708 грн. |
Витяжка ELEYUS CYCLON 700 50 IS | 3 432 грн. |
Вытяжка eleyus cyclon 700 50 is | 3 670 грн. |
Eleyus CYCLON 700 50 IS | 3 265 грн. |
ще 18 пропозицій
Модификації ELEYUS Cyclon 700 50 IS GR
Ціни на ELEYUS Cyclon 700 50 IS GR |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Cyclon 700 50 BG бежевий | від 3 078 грн. | 39 пропозицій | ||
ELEYUS Cyclon 700 50 WH білий | від 3 050 грн. | 37 пропозицій | ||
ELEYUS Cyclon 700 50 BR коричневий | від 3 219 грн. | 33 пропозиції | ||
ELEYUS Cyclon 700 50 IS GR нержавіюча сталь | від 3 265 грн. | 24 пропозиції | ||
ELEYUS Cyclon 700 50 BL чорний | від 3 073 грн. | 42 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →