Витяжка Pyramida CSW 12 60 BL чорний
Фото 6 |
Pyramida CSW 12 60 BL чорний білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pyramida CSW 12 60 BL чорний
Усі ціни 8 →Кухонна витяжка Pyramida CSW 12 60 BL | 5 799 грн. |
PYRAMIDA CSW 12 60 BL | 5 284 грн. |
PYRAMIDA CSW 12 60 BL | 5 258 грн. |
Вытяжка pyramida csw 12 60 bl | 5 796 грн. |
PYRAMIDA CSW 12 60 BL | 5 490 грн. |
ще 3 пропозиції
Модификації Pyramida CSW 12 60 BL
Ціни на Pyramida CSW 12 60 BL |
---|---|---|---|---|
Pyramida CSW 12 60 WH білий | від 5 410 грн. | 6 пропозицій | ||
Pyramida CSW 12 60 BL чорний | від 5 231 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →