Витяжка VENTOLUX Diamond 60 BK 700 PB чорний
Фото 5 |
VENTOLUX Diamond 60 BK 700 PB чорний білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог VENTOLUX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі VENTOLUX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити VENTOLUX Diamond 60 BK 700 PB чорний
Усі ціни 26 →Ventolux Ventolux DIAMOND 60 BK (700) PB 4828 | 5 199 грн. |
Кухонна витяжка Ventolux DIAMOND 60 BK (700) PB | 5 199 грн. |
VENTOLUX DIAMOND 60 BK (700) PB | 5 199 грн. |
VENTOLUX DIAMOND 60 BK (700) PB | 4 989 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації VENTOLUX Diamond 60 BK 700 PB
Ціни на VENTOLUX Diamond 60 BK 700 PB |
---|---|---|---|---|
VENTOLUX Diamond 60 WH 700 PB білий | від 5 995 грн. | 5 пропозицій | ||
VENTOLUX Diamond 60 BK 700 PB чорний | від 4 940 грн. | 28 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →