Витяжка ELEYUS Spectra 700 LED 60 BL чорний
ELEYUS Spectra 700 LED 60 BL чорний білий чорний |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ELEYUS 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ELEYUS.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ELEYUS Spectra 700 LED 60 BL чорний
Усі ціни 30 →Кухонна витяжка Eleyus SPECTRA 700 LED 60 BL | 4 399 грн. |
ELEYUS SPECTRA 700 LED 60 BL | 4 211 грн. |
Витяжка похила Eleyus Spectra 700 Led 60 BL | 3 930 грн. |
Вытяжка Eleyus Spectra 700 Led 60 Bl | 3 998 грн. |
ELEYUS SPECTRA 700 LED 60 BL | 4 190 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації ELEYUS Spectra 700 LED 60 BL
Ціни на ELEYUS Spectra 700 LED 60 BL |
---|---|---|---|---|
ELEYUS Spectra 700 LED 60 WH білий | від 3 989 грн. | 17 пропозицій | ||
ELEYUS Spectra 700 LED 60 BL чорний | від 3 594 грн. | 30 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →