Витяжка Perfelli DNS 6452 D 850 WH LED білий
Фото 23 |
Perfelli DNS 6452 D 850 WH LED білий 2020 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli DNS 6452 D 850 WH LED білий
Усі ціни 21 →Perfelli Perfelli DNS 6452 D 850 WH LED | 6 099 грн. |
Perfelli DNS 6452 D 850 WH LED | 6 099 грн. |
Вытяжка Perfelli Dns 6452 D 850 Wh Led | 5 886 грн. |
PERFELLI DNS 6452 D 850 WH LED | 5 799 грн. |
Perfelli DNS 6452 D 850 WH LED | 5 754 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Perfelli DNS 6452 D 850 WH LED
Ціни на Perfelli DNS 6452 D 850 WH LED |
---|---|---|---|---|
Perfelli DNS 6452 D 850 WH LED білий | від 5 501 грн. | 22 пропозиції | ||
Perfelli DNS 6452 D 850 IV LED слонова кістка | від 5 501 грн. | 22 пропозиції | ||
Perfelli DNS 6452 D 850 GR LED сірий | від 5 478 грн. | 28 пропозицій | ||
Perfelli DNS 6452 D 850 BL LED чорний | від 4 945 грн. | 24 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →