Витяжка Perfelli DNS 6452 D 850 GR LED сірий
Фото 6 |
Perfelli DNS 6452 D 850 GR LED сірий 2020 рікпотужна |
|
Як вибрати витяжкуСекрети вибору витяжки, яка підходитиме за всіма параметрами і прослужить довгі роки
Як почистити витяжкуВажливі не тільки зовнішня чистота і привабливість витяжки, але і стан її внутрішніх деталей
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Perfelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Perfelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Perfelli DNS 6452 D 850 GR LED сірий
Усі ціни 27 →Perfelli Perfelli DNS 6452 D 850 GR LED | 6 099 грн. |
Кухонна витяжка Perfelli DNS 6452 D 850 GR LED | 6 099 грн. |
Perfelli DNS 6452 D 850 GR LED | 6 099 грн. |
Витяжка Perfelli Dns 6452 D 850 GR Led | 5 478 грн. |
Вытяжка Perfelli Dns 6452 D 850 Gr Led | 6 100 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Perfelli DNS 6452 D 850 GR LED
Ціни на Perfelli DNS 6452 D 850 GR LED |
---|---|---|---|---|
Perfelli DNS 6452 D 850 WH LED білий | від 5 501 грн. | 22 пропозиції | ||
Perfelli DNS 6452 D 850 IV LED слонова кістка | від 5 501 грн. | 22 пропозиції | ||
Perfelli DNS 6452 D 850 GR LED сірий | від 5 478 грн. | 27 пропозицій | ||
Perfelli DNS 6452 D 850 BL LED чорний | від 5 150 грн. | 23 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →