Душова перегородка Radaway Carena 120 R 134332-01-01NR
Фото 10 |
Radaway Carena 120 R 134332-01-01NR |
|
Скло має покриття Easy Clean, яке відштовхує воду та допомагає утримувати його в чистоті. Магнітний ущільнювач забезпечує герметичність кабіни. Скло кріпиться до стіни за допомогою пристінних профілів (з регулюванням).
Двері відчиняються всередину душової кабіни. Можна встановити як на піддон, так і безпосередньо на підлогу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Carena 120 R 134332-01-01NR
Усі ціни 12 →Душові двері 120 см (Скло - прозоре) Radaway Carena 34332-01-01NR | 26 600 грн. |
Carena DWJ (34332-01-01NR) 34332-01-01NR | 26 301 грн. |
Душові двері Radaway Carena DWJ 120 см (34332-01-01NR) 34332-01-01NR | 26 567 грн. |
Душова кабіна Radaway Carena DWJ 1200Rx1950 хром/прозоре (34332-01-01NR) 3 | 19 726 грн. |
Душова кабіна Carena DWJ 1200Rx1950 хром/прозоре (34332-01-01NR) | 26 567 грн. |
ще 7 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →