Душова кабіна Radaway Fuenta New KDJ 110x110 права
Фото 32 | 28 986 грн. Купити! Душова кабіна Fuenta New KDJ двері 1100Rx2000 хром/прозоре 384041-01-01R (Маркетплейс: Rozetka.ua TechNick-HouseЗ нами 5 років (Київ) Поскаржитись |
Radaway Fuenta New KDJ 110Rx110 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Fuenta New KDJ 110Rx110:
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
Модификації Radaway Fuenta New KDJ
Ціни на Radaway Fuenta New KDJ |
---|---|---|---|---|
Radaway Fuenta New KDJ 80x80 ліва | від 26 974 грн. | 4 пропозиції | ||
Radaway Fuenta New KDJ 80x80 права | від 26 974 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Fuenta New KDJ 90x90 ліва | від 26 935 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Fuenta New KDJ 90x90 права | від 26 935 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Fuenta New KDJ 100x100 ліва | від 28 212 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Fuenta New KDJ 100x100 права | від 28 212 грн. | 4 пропозиції | ||
Radaway Fuenta New KDJ 110x110 ліва | від 28 986 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Fuenta New KDJ 110x110 права | від 28 986 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Fuenta New KDJ 120x120 ліва | від 29 760 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Fuenta New KDJ 120x120 права | від 29 760 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →