Душова кабіна Radaway Fuenta New KDJ 80x80 ліва (384043-01-01L)
Фото 4 |
Radaway Fuenta New KDJ 80Lx80 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Radaway 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Radaway.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Radaway Fuenta New KDJ 80x80 ліва
Душова кабіна Fuenta New KDJ двері 800Lx2000 хром/прозоре (384043-01-01L) | 27 845 грн. |
душові двері Radaway Fuenta New KDJ 80x200 скло прозоре ліве (384043-01-01 | 27 183 грн. |
Душова кабіна Fuenta New KDJ двері 800Lx2000 хром/прозоре 384043-01-01L (T | 26 974 грн. |
Додаткові функції і можливості душової кабіни Radaway Fuenta New KDJ 80Lx80:
- Колір профілів — хром
- Піддон купується окремо
Модификації Radaway Fuenta New KDJ
Ціни на Radaway Fuenta New KDJ |
---|---|---|---|---|
Radaway Fuenta New KDJ 80x80 ліва | від 26 974 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Fuenta New KDJ 80x80 права | від 26 974 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Fuenta New KDJ 90x90 ліва | від 26 935 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Fuenta New KDJ 90x90 права | від 26 935 грн. | 3 пропозиції | ||
Radaway Fuenta New KDJ 100x100 ліва | від 28 212 грн. | 2 пропозиції | ||
Radaway Fuenta New KDJ 100x100 права | від 28 212 грн. | 4 пропозиції | ||
Radaway Fuenta New KDJ 110x110 ліва | від 28 986 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Fuenta New KDJ 110x110 права | від 28 986 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Fuenta New KDJ 120x120 ліва | від 29 760 грн. | 1 пропозиція | ||
Radaway Fuenta New KDJ 120x120 права | від 29 760 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →