Ванна Ravak Classic II 150x70 см
Фото 7 |
Ravak Classic II 150x70 CC31000000 |
|
Додатково ванну можна посилити скловолокном. Ніжки здобуваються окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Classic II 150x70 см
Ванна акрилова Ravak Classic II 150x70 CC31000000 | 16 641 грн. |
Ванна акрилова Ravak Classic II 150x70 CC31000000 | 18 017 грн. |
Ванна акрил. CLASSIC 2 150x70 N Модель CLASSIC 2 (ванни) CC31000000 | 16 641 грн. |
Ванна Ravak Classic ll 1500х700 CC31000000 | 18 017 грн. |
Модификації Ravak Classic II
Ціни на Ravak Classic II |
---|---|---|---|---|
Ravak Classic II 120x70 см | від 14 147 грн. | 1 пропозиція | ||
Ravak Classic II 140x70 см | від 16 383 грн. | 4 пропозиції | ||
Ravak Classic II 150x70 см | від 16 641 грн. | 5 пропозицій | ||
Ravak Classic II 160x70 см | від 17 716 грн. | 4 пропозиції | ||
Ravak Classic II 170x70 см | від 18 447 грн. | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →