Змішувач Ravak Classic CL 032.00/150
Ravak Classic CL 032.00/150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Classic CL 032.00/150
Усі ціни 11 →Ravak Ravak Classic CL 032.00 X070084 | 3 612 грн. |
Змішувач для душу одноважільний RAVAK CLASSIC хром латунь без душового наб | 3 440 грн. |
Змішувач для душу Ravak Classic CL 032.00/150 (X070084) X070084 | 3 612 грн. |
Ravak Ravak Змішувач CLASSIC д/душу без лійки, 150 мм (CL 032.00/150) - X0 | 2 907 грн. |
Змішувач для душу RAVAK Classic CL 032.00/150 хром X070084 | 3 440 грн. |
ще 6 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →