Душова кабіна Ravak Blix 80x80 кутова
Відео 1Фото 6 |
Ravak Blix BLRV2K-80 |
|
Кабіна оснащена функцією AntiCalc — технологія захисту скла від вапняних відкладень (водовідштовхувальний бар'єр)
Піддон купується окремо
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravak 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravak.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravak Blix 80x80 кутова
Душова кабіна BLRV2K-80 Сатин GRAPE (1XV40U00ZG) 1XV40U00ZG | 22 446 грн. |
Душова кабіна RAVAK Blix BLRV2K-80 квадратна, 800x800 мм h1900, профіль са | 23 478 грн. |
Душевая кабина RAVAK Blix BLRV2K-80 квадратная, 800x800 мм h1900, профиль | 18 782 грн. |
Душевая кабина Ravak BLRV2K-80 Grape, сатин 1XV40U00ZG | 23 478 грн. |
Відеоогляди
Модификації Ravak Blix
Ціни на Ravak Blix |
---|---|---|---|---|
Ravak Blix 79x79 кутова | від 25 525 грн. | 17 пропозицій | ||
Ravak Blix 80x80 кутова | від 18 782 грн. | 4 пропозиції | ||
Ravak Blix 89x89 кутова | від 17 097 грн. | 57 пропозицій | ||
Ravak Blix 109x109 кутова | від 26 832 грн. | 5 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →